Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0