Series
Ratings
103
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- 윤무곡Rated ★ 3.0
Power of LoveRated ★ 4.0
Golden BowlRated ★ 2.5
Beach BoysRated ★ 4.0
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Beauty or BeastRated ★ 4.0- 아츠히메Rated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 4.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Marumo's StoryRated ★ 4.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0