Titles you rated
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5