Titles you rated
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 My Liberation DiaryRated ★ 4.5 My Liberation DiaryRated ★ 4.5
 Some Day or One DayRated ★ 4.0 Some Day or One DayRated ★ 4.0
 I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0 I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
 KingdomRated ★ 4.0 KingdomRated ★ 4.0
 The School Nurse FilesRated ★ 3.5 The School Nurse FilesRated ★ 3.5
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
 Stranger Season 2Rated ★ 3.5 Stranger Season 2Rated ★ 3.5
 Crime Scene 3Rated ★ 3.5 Crime Scene 3Rated ★ 3.5
 Crime SceneRated ★ 4.0 Crime SceneRated ★ 4.0
 Crime SceneRated ★ 3.5 Crime SceneRated ★ 3.5
 ExtracurricularRated ★ 3.5 ExtracurricularRated ★ 3.5
 Crash Landing on YouRated ★ 3.5 Crash Landing on YouRated ★ 3.5
 Chief KimRated ★ 4.0 Chief KimRated ★ 4.0
 Vampire IdolRated ★ 3.0 Vampire IdolRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
 Cheer Up!Rated ★ 2.5 Cheer Up!Rated ★ 2.5
 MonstarRated ★ 2.5 MonstarRated ★ 2.5
 Suspicious PartnerRated ★ 3.0 Suspicious PartnerRated ★ 3.0