Movies
Ratings
370
OppenheimerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Lost ChildrenRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Crazy About HerRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0