Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
BoltRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5