Series
Ratings
21
Reply 1994Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0