Series
Ratings
49
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 0.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0