Titles you rated
Dept. QRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Mountain DoctorRated ★ 1.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 0.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 1.5- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The First RespondersRated ★ 2.0
Black CloverRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0