Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5