Series
Ratings
102
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
PartnerRated ★ 4.5