Titles you rated
- InterviewRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
The PostRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5