Movies
Ratings
451
The MartianRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0