Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The 101st ProposalRated ★ 3.5- Little WomenRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 4.5
Bad FamilyRated ★ 2.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0