Movies
Ratings
210
FeastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0