Titles you rated
Running TurtleRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Grand PrixRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
MossRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0