Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0