Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0