Titles you rated
The DepartedRated ★ 3.5
No More No LessRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. MoRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
The 15:17 to ParisRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0