Titles you rated
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5