Movies
Ratings
20- The NonsenseRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
AlienRated ★ 0.5
TangledRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0