Titles you rated
For Eternal HeartsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 0.5
Joy RideRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0