Series
Ratings
57- 勇者王ガオガイガーRated ★ 5.0
PrimalRated ★ 5.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 3.0
Godzilla Singular PointRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5