Titles you rated
Another RoundRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5