Movies
Ratings
1270
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5