Titles you rated
MedalistRated ★ 4.5
Garouden: The Way of the Lone WolfRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 4.5- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5