Titles you rated
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 0.5
Freddy vs. JasonRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5