Titles you rated
PeninsulaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
WarriorRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.0