Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5