Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
HealerRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0