Series
Ratings
33- BakumanRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
GothamRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
ScorpionRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5