Series
Ratings
99
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
Love MarriageRated ★ 2.5
Legend of AmbitionRated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 2.5
Shin DonRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5