Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Squid Girl!?Rated ★ 2.5
- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.0
- Squid Girl!Rated ★ 2.5
- We Are PreCureRated ★ 3.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 3.5