Movies
Ratings
560
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0