Series
Ratings
82
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0