Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5