Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0