Titles you rated
Anime Supremacy!Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Nanook of the NorthRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0- Fist of PeopleRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
The Death of Louis XIVRated ★ 4.0
The Piano TunerRated ★ 3.5
V/H/SRated ★ 4.0
3688Rated ★ 3.5