Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5