Series
Ratings
31
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5