Movies
Ratings
188
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 2.5