Movies
Ratings
96
The King's SpeechRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5