Movies
Ratings
329
Se7enRated ★ 4.0
ShaftRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Luther: The Fallen SunRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 5.0
The OutfitRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0