Titles you rated
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0