Titles you rated
AnoraRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0