Movies
Ratings
81
Ocean's EightRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Food on the GoRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0