Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0