Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Love ResetRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Way DownRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5- 웅남이Rated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5