Series
Ratings
34- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0