Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0